OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky internetového obchodu se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficiálních distributorů pro ČR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce či dovozce.


OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Při první objednávce bude zákazníkovi rovněž zasláno přihlašovací jméno a heslo pro případné další nákupy v e-shopu, kontrolu objednávky a stavu jejího vyřizování. Pokud neodejde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.

  • Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem.
  • Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.


STORNO OBJEDNÁVKY

Storno objednávky ze strany kupujícího
Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.


Storno objednávky ze strany prodávajícího
Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O zrušení objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.


DODÁNÍ ZBOŽÍ

Objednávky přijaté v pracovní dny do 12:00 odesíláme ještě ten samý den, objednávky přijaté po 12:00 odesíláme následující pracovní den (v případě platby dobírkou, úspěšné platby kartou nebo online bankovním převodem, v ostatních případech odesíláme v den připsání peněz na náš účet). Samotná přeprava pak trvá v naprosté většině případů 1 pracovní den.


DOPRAVA

Při využití přepravní služby se řídí cena přepravy následovně:

ZÁSILKOVNA ČESKÁ REPUBLIKA
Celková cena objednávky (vč. DPH) 1 - 2 000 Kč = cena dopravy 59 Kč
Celková cena objednávky (vč. DPH) nad 2 000 Kč = doprava ZDARMA

ZÁSILKOVNA SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Celková cena objednávky (vč. DPH) 1 - 2 000 Kč = cena dopravy 99 Kč
Celková cena objednávky (vč. DPH) nad 2 000 Kč = doprava ZDARMA

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY
Celková cena objednávky (vč. DPH) 1 - 2 000 Kč = cena dopravy 99 Kč
Celková cena objednávky (vč. DPH) nad 2 000 Kč = doprava ZDARMA

Tento ceník má přednost před kalkulačkou přepravného v procesu objednání.


ZPŮSOBY PLATBY

Dobírka 
Celou částku zaplatíte při převzetí balíku od zásilkové služby ZÁSILKOVNA nebo od ČESKÉ POŠTY - Balík do ruky.

Online převod přes vaše internetové bankovnictví 
Pro online platbu přes vaše internetové bankovnictví si zaklikněte políčko s logem banky, u které máte svůj účet. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránky vašeho internetového bankovnictví, kde provedete platbu.


ZÁRUKA A REKLAMACE

Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných dovozců a oficiálních distributorů pro ČR, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.


ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY - VRÁCENÍ ZBOŽÍ

U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující - nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.


ODPOVĚDNOST ZA SPRÁVNOST ÚDAJŮ

Informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Prodejce tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu.

Prodejce nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek, nebyli-li tyto informace na přání zákazníka následně písemně potvrzeny ze strany prodejce.